A041 Adapter Power Cord Supply AC100V-240V to DC 12V
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Input:100V-240V 50/60Hz
Output Voltage: 12V
Output Current: 12A
Max Output Wattage:180W
Rated Output Wattage:110W
Power cable length: 1M
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Input:100V-240V 50/60Hz
Output Voltage: 12V
Output Current: 12A
Max Output Wattage:180W
Rated Output Wattage:110W